2015/12/15

Zmiany

    Hejka
Dzisiaj chciałam wam opowiedzieć coś o zmianach - każdy ich potrzebuje, ale nie każdy ich chce. Przecież łatwiej jest nic nie robić i niech będzie cały czas tak samo - tak jest dobrze.Tak właśnie myśli większość z nas.To prawda, możemy nic nie zmieniać, ale zastanówcie się czy chcecie aby wasze życie było monotonne i wciąż takie samo - bez zmian.Boimy się ich a właściwie nie ich samych ale tego jak inni na nie zareagują. Boimy się 
o d r z u c e n i a, wyśmiania i tego czy ta zmiana miała w ogóle sens - czy była tego warta. Myśląc tak zapominamy o tym, że mamy przyjaciół. Ludzi, którzy zawsze z nami będę nawet gdy nam już do końca odbije.Przez ostatnie parę miesięcy moje życie zmieniło się diametralnie i może na początku wydawało mi się to był błąd to teraz jestem pewna że to był dobry wybór. Dowiedziałam się że są osoby, które do nie dawna uważałam za przyjaciól a teraz wiem, że nigdy nimi nie byli. Tak już na koniec chce was zmotywować do tego abyście robili to co uważacie za dobre a i nie że chce was zbutować przeciw rodzicom czy coś ... nie ...chodzi o to abyście też zaczeli myśleć o sobie nie tylko o innych co u mnie do nie dawna było problemem ...nom i to tyle do następnego postu :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz