2015/11/11

Przemień wady w zalety :)



Hejka :) 
Dzisiaj mam dla was taki pozytyzny post :) a przynajmniej mam taką nadzieje .
To może zaczne od tego że nikt nie jest idealny, każdy ma coś czym nie chce się chwalić.Jednak nie powinno się tym za bardzo przejmować bo to tylko prowadzi do depresji powinniśmy zaakceptować siebie i to jak wyglądamy i zrobić z tego nasze zalety, to przez co jesteśmy wyjątkowi.Wiadomo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie nam wytykał nasze wady ale nie powinniśmy przejmować się tym bo to świadczy, że ta osoba jest pusta i sama siebie nie akceptuje i przez obrażanie innych chce czuć, że są osoby, które też są nie idealne. Powinniśmy zauważać swoje zalety i stawiać je nad wady :)
 Ja na przykład jestem chuda i waże dość mało przez co nie stety jestem dość niska zawsze miałam z tego powodu kompleks ale teraz staram się z tego zrobić moją zalete :) i wy też tak róbcie postarajcie przemienić swoją wade w zalete a i pamiętajcie, że nie zawsze inni postrzegają Ciebie tak jak ty samego siebie.Więc pamiętajcie o tym nom.... i to tyle mam nadzieje, że przekazałam was troche pozytywnej energii i że odniesiecie moje rady do życia :) pamiętaj jesteś piękna i nikt Ci nie dorówna <3 i to już serio tyle ...
Paaaaaaa :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz