2016/03/24
ZMIANY na blogu
Hejka!!!
Ogólnie to (tak, bardzo ładnie zaczynam posta) mój plan bloga był inny : posty miały być codziennie i opowiadać o moim życiu (znaczy, nie do końca, ale coś w tym stylu). Jak widać, jest inaczej - posty pojawiają się dość rzadko - tak ok. raz na miesiąc i są o jakimś konkretnym temacie, ale chce to lekko zmienić. Po pierwsze, chce zacząć wrzucać zdjęcia. Po drugie, też zacząć pisać, tak bardziej o swoim życiu. No i ogólnie, żeby ten blog odzwierciedlał mnie, a nie jakąś całkiem inną osobę. Oczywiście takie posty tematyczne, też będą, ale będzie ich zdecydowanie mniej.
Ten post miał być taki, ale jestem chora, a przez ten czas nie działo się właściwie nic. Przez to, też wyglądam nie za dobrze i dlatego nie dodam aktualnych zdjęć. Myślę, że te wam wystarczą jak na razie. robiłam je z nie całe 2 tygodnie temu, gdy było ciepło - no niestety to się zmieniło,ale przecież mamy wiosnę i temperatura będzie jeszcze lecieć do góry ;). Dobra, ten post miał być w miarę krótki...Mam nadzieję, że zaakceptujecie nowe ,,ulepszenia''. Nomm...to naraziecześćpa...:*. Aaa i bym zapomniała....WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJNOCY.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz