2016/04/27

W końcu nowy post ^^



 
   
Hej !
Tak,ten post miał być z miesiąc temu, ale w ostatnich tygodniach nie miałam za dużo wolnego czasu, a gdy on się znalazł to starałam się w końcu poprzerabiać zdjęcia, ale zawsze coś mi musiało przerwać... :( No, ale w końcu mam ten czas ^^ i piszę dla was tego posta. To tak, jak już wcześniej wspomniałam ostatnio miałam dość dużo zajęć :
po pierwsze nauka no i właściwie tylko ona... Jak wiecie zbliża się koniec roku szkolnego,a z tym idą poprawy nie wiem jak u was ale u mnie oceny nie są satysfakcjonujące, wiem, że mogą być lepsze dlatego chcę się wziąć za naukę i przez ten ostatni czas dać z siebie jak najwięcej. Drugą rzeczą o wiele przyjemniejszą, jest występ, w którym za niedługo biorę udział. Nie jest tak, że muszę poświęcić na to dużo czasu, bo tekst nie jest ani trudny, ani długi, aczkolwiek jest jedną z ważniejszych dla mnie spraw i jednak chcę się jak najlepiej do tego przygotować. Jak widzicie moje życie nie jest zbyt ciekawe :D W ogóle to napisanie tego posta było dla mnie dość trudne...strona na którego przerabiam moje zdjęcia zacinała się, przekierowywała na inne strony...po prostu masakra, ale dobrze mam już wszystkie zdjęcia włączam bloga, zaczynam się logować a tu nagle coś z klawiaturą się zaczyna dziać i nie mogę się zalogować. W końcu jakoś sobie poradziłam i zaczełam pisać post. Kilka razy mi się klawiatura wyłączała, ale jakoś sobie poradziłam. Nom.. i tak sobie piszę tego posta a tu nagle monitor mi się wyłączył. Ja załamana musiałam wyłączyć komputer. Zaraz po tym jak się włączył - zaciął się . 
No i znowu trzeba włączyć. Nawet nie wiecie jak się uciszyłam gdy zobaczyłam, że post się zapisał.
I właściwie to koniec tej historyjki. A i jeszcze ciekawostka końcówkę napisałam na telefonie. 
Nom... i to tyle jak widzicie wszystko odwróciło się przeciwko mnie, tak żebym nie mogła napisać tego posta, ale mi się udało... ;) nomm.. to już teraz tyle naraziecześćpa... :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz