Hej :)
Post już od jakiegoś czasu się nie pojawiał, więc w końcu pora coś napisać ;)
To tak w ostatnim czasie dużo czasu poświęciłam na przygotowanie do wycieczki ale o niej to później. Dużo jeździłam po sklepach aby uzupełnić ekwipunek ;) właścowie codzienne gdzieś jechałam. Co do wspomnianej wycieczki to 1 czerwca jadę do Wiednia. Oprócz tego będę jeszcze w Wiśle i Bratysławie. Planuję zrobić posta na temat tej całej wycieczki :) Nomm... i to tyle tylko takie krótkie info.Ja kończę bo za 3 godzinki już jadę.Naraziecześćpa :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz