2016/06/27

Wr贸ci艂am 馃拫

 Hej
W ko艅cu nowy post, wiem ostatnio strasznie zaniedba艂am bloga, ale planuje to zmieni膰 ;).
 W ostatnim czasie sta艂o si臋 naprawd臋 du偶o rzeczy. Pierwsz膮 jest oczywi艣cie wycieczka do Wiednia. Planuje z niej zrobi膰 osobny post, w kt贸rym opisz臋 dok艂adnie co,gdzie i jak oraz dodam oczywi艣cie zdj臋cia. Nast臋pnym wydarzeniem by艂 jednodniowy wypad w Bieszczady.
 Tak, podr贸偶owa艂o si臋 ale trzeba by艂o otworzy膰 oczy i wzi膮膰 si臋 za nauk臋, bo oceny za pi臋kne nie s膮... 2 tygodnie przed klasyfikacj膮 ostro poprawia艂am 馃槀, ale po niej to ju偶 luz i w艂a艣ciwie do szko艂y nie trzeba chodzi膰...ja wtedy postanowi艂am sobie zrobi膰 wakacje. Pojecha艂am w g贸ry, do Murzasichle na trzy dni. Powiem wam, 偶e s膮 tam przec贸downe widoki 馃槏. Ch臋tnie bym tam zosta艂a...
 Nom... I tak w 艣rod臋 wr贸ci艂am, a nast臋pnego dnia by艂o ognisko na kt贸rym w艂a艣ciwie nic szczeg贸lnego si臋 nie dzia艂o.
 No i najbardziej wyczekiwany dzie艅 koniec roku 馃槉. Od tam tego wydarzenia czas staram si臋 wykorzysta膰 w 100%, wiem 偶e to dopiero pocz膮tek i pewnie za tydzie艅- dwa ju偶 m贸j plan zostanie zniszczony, ale chce utrzymywa膰 si臋 wierze, 偶e jednak tak si臋 nie stanie...
 I tak to tyle...opowiedzia艂am wam trossk臋 z tego co si臋 u mnie ostatnio dzia艂o... Nom to naraziecze艣cpa 馃槝馃槝

Brak komentarzy:

Prze艣lij komentarz