2016/05/08

Co tam u mnie?


              

              

  Hejo!!
Ten tydzień był dla mnie bardzo ,,stresujący" - a właściwie to ekscytujący, wydarzyło się kilka rzeczy o których zaraz wam opowiem. Ogólnie to w maju mam zaplanowane naprawdę dużo rzeczy (no, nie które już się wydarzyły).
 Majówka się już skończyła :< niestety ...jak ten czas szybko mija... mam nadzieję, że przyjemnie spędziliście ten czas :)
 To tak - we wtorek (3 maja) miałam występ o którym już was informowałam. Było to dla mnie bardzo ważne wydarzenie. W tamten wtorek wydarzyły się też inne rzeczy,które miały z nim związek. W środę w końcu poszłam do szkoły, choć nie do końca, byłam na 2 lekcjach ;) a później pojechałam na pokazy z fizyki. No było nawet ciekawie, szczególnie jeżeli chodzi o prąd. Czwartek był właściwie normalny nic się nie wydarzyło. W piątek miałam 2 występy, jeden po drugim. Gdy wróciłam do domu, właściwie od razu zadzwoniłam do koleżanki i chwilę później wyszłyśmy robić zdjęcia. Tak to są te wyżej. No i jeszcze sobota: właściwie to nie robiłam nic ciekawego, chodziłam z przyjaciółkami po mieście, czyli standard. no a dzisiaj jest niedziela i pisze dla was tego posta ;)
 A w ogóle to 11-13 pisze egzamin próbny - tak jestem w 2 gimnazjum. Nomm... i to tyle co chciałam wam przekazać mam nadzieję, że nie zanudziliście się czytając tego posta. Jest on trochę napisany bez składu, więc przepraszam ale tak wyszło. Nomm... to naraziecześćpa :*

A tak w ogóle to jeżeli chcecie posta o jakimś konkretnym temacie to w komentarzach piszcie pomysły :*.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz