Hej!
Jak pewnie wiecie - majówka się już zaczęła. Pora zaplanować ten czas, żeby nie zmarnować go na siedzeniu całymi dniami w internecie. Jest piękna pogoda, więc można wyjść na dwór. Nie dość, że wasze oczy będą wam wdzięczne to jeszcze wasze samopoczucie będzie znacznie lepsze. A jeżeli dodatkowo spędzicie ten czas z przyjaciółmi, to będzie wręcz wspaniale :D.
A może coś pożytecznego? Nauczenie się do następnego sprawdzianu? Brzmi nudno?...Ale wcale tak nie musi... Jeżeli to będzie ok. 30 min. - nie więcej. To wtedy nauka nie będzie sprawiała trudności - a wręcz przeciwnie może być przyjemna! Wy nie będziecie nią zmęczeni, a jednak będziecie wiedzieć więcej ;).
Ten czas można też wykorzystać na czytanie książki, która od miesięcy leży na szafce. Może wieczorem usiąść przy herbacie i w spokoju zacząć czytać? Wtedy tak się wciągniecie, że nie będziecie chcieli przestać, a przecież jest jeszcze jutrzejszy wieczór ;).
Może wam do czegoś zainspirowałam i spędzicie ten czas jak najlepiej, w końcu kilku dni wolnych od szkoły nie można zmarnować ;) Pamiętajcie o wychodzeniu z domu ;D. Nommm.... i to tyle naraziecześćpa... :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz