2016/10/22

:*

  Hejka
 W tym poście nie będę się rozpisywać, te zdjęcia zostały zrobione jakiś czas temu, byłam wtedy z Martyną (welcome to my life) w naszym ulubionym miejscu do robienia zdjęć...i oto one :D






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz