2016/09/19

:*

   
            



bluzka: chińczyk
spodnie: reserved
trampki: converse
choker: new yorker
bluza: ralph lauren 
  Hejo
 Co tam u was? U mnie w sumie to jak na razie zapowiada się okej, ten rok szkolny jest o wiele lepszy od poprzednich... nom...choć jak to się mówi, nie chwal dnia przed zachodem słońca...Powiem wam, że w ogóle nie miałam pomysłu na ten post ale pomyślałam, a siadam przed tym komputerem, edytuję zdjęcia i coś napiszę, nie wiem co ale napiszę, więc tak teraz siedzę i piszę to co mi wpadnie do głowy...
 Wczoraj odbyło się 650-lecie lokacji miasta Radymno (tam i też mieszkam). Muszę się pochwalić, że tam występowałam ^^. Razem z teatrem w którym gram od nie dawna (to był mój pierwszy występ z nimi), przedstawiliśmy jak właśnie odbyło nadanie praw lokacyjnych...Czuję tak dumna, że miałam zaszczyt występować na taką uroczystość, a do tego jeszcze z miejskim teatrem ^^
 W sumie to tyle...mówiłam przecież, że nie mam za bardzo pomysłu na posta, bardziej chodziło mi o wstawienie zdjęć...nom to naraziecześćpa :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz