Hej :*
Piszę tego posta o 8:26 😂😂 taakk...
W ostatnich dniach nie było u mnie jakoś ciekawie, no oprócz tego, że przez weekend mieliśmy rekolekcje przed bierzmowaniem (my, czyli wszyscy trzecioklasiści z mojej szkoły). W sumie to one mnie zdziwiły, bo wszyscy się tak świetnie dogadywaliśmy i w ogóle nie za bardzo chciałam wracać, trzy dni to zdecydowanie za mało, a tak zapomniałam wspomnieć, że odbyły się one w Rzepedzi (taka miejscowość w Bieszczadach). A wczoraj nic ciekawego nie robiłam, bo wróciłam chora i tak tylko leżałam w domu. Dobra, muszę kończyć, bo lecę do szkoły. Nom to naraziecześćpa:*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz