2016/11/25

TOTAL BLACK

Hej
Co tam u was? U mnie nawet dobrze, pomimo tego, że chora jestem... znowu. Na prawdę choroba się mnie czepia jak mało kogo. W sumie czy to dziwne, że pisze tego posta o 00:21? Pewnie nie, mam natchnienie to piszę 😉 
 To tak... dziś byłam na praktykach jeżeli tak to można nazwać. Byłam po prostu w technikum na zajęciach z gastronomii. Było naprawdę genialnie, robiliśmy placki z ciasta kruchego i babeczki 😊 Tak... jedzenie...coś dla mnie. Za tydzień planuję pójść na zajęcia z wykonywania drinków i napoi orzeźwiających, oczywiście bezalkoholowych 😂😉Gdy te praktyki się skończą zrobię wam post, w którym napisze coś o tym jak to tam dokładnie było i fifam zdjęcia, których na prawdę dużo robiłam 😁 Wiecie ten post nie będzie jakiś dlugi, bo o 6 muszę wstawać... czeka mnie bardzo intensywny dzień... a co do zdjęć to pochodzą one jeszcze z czasy gdy w dni było ciepło... dobra kończę, bo już 00:35 ja nie wiem jak jutro wstanę...nom...to naraziecześćpa😘😘 





4 komentarze:

  1. W sumie też mi brakuje czasu na cokolwiek, ładna stylizacja, aczkolwiek myślę że jakość zdjęć z czasem się polepszy!

    Pozdrawiam cieplutko :)

    wobiektywachklaudii.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Współczuję tego iż się przeziębiłaś :( Ja od 3 tygodni się męczę. Bardzo podoba mi się Twoja stylizacja, z pewnością bym się tak ubrała <3
    http://ciszamysli.blogspot.nl/

    OdpowiedzUsuń
  3. Niestety pogoda jest nie wiadomo jaka, zdrowia życzę.Bardzo ładna stylizacja, masz dobry gust.
    Odwdzięczam się za każdy szczery komentarz i stałą obserwację.
    Pozdrawiam,annnathalie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. You look so pretty! Beautiful hair *-*
    Great blog! I'm following you! Follow back? ***
    http://omundodajesse.blogspot.pt

    OdpowiedzUsuń