Hejka
Co tam u was? U mnie jakiś leci....jutro szkoła...ale nie jest tak źle, wydaje mi się że wychodzę na prostą i stopniowo poprawiam oceny. To tak dzisiaj nie robiłam za dużo rzeczy. Siedziałam cały dzień w domu i tyle... Znaczy nie do końca. Postanowiłam, że chcę się nauczyć tańczyć, więc trochę ćwiczyłam, tańczyłam zumbe i uczyłam się różnych tanecznych ruchów, więc tak ciekawie. Chce wrócić do zdrowego trybu życia. Jeść to co zdrowe i ćwiczyć a w szczególności to drugie. Mega mi się podoba taki styl życia i też chcę taki prowadzić. Jeszcze dziś zrobiłam kilka DIY ale zrobię post w którym będę wszystkie, a nie tak po jednym. Dobra to tyle mało, ale no trudno... Dobranoc, naraziecześćpa 😘
2016/12/11
Blogmas #11
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz