2016/12/13

Blogmas #12 #13

  Hej
Nie dodał wczoraj posta wiem...ale to dlatego, że zaspałam, zastanawiałam się nad tym, że muszę dodać posta i tak myślałam o czym napisze, ale i tak poszłam zamiast tego spać. Wczoraj w szkole byłam tylko na 4 lekcjach...tak...to piękne uczucie 😂 Zaraz po powrocie pojechałam do Przemyśla i zrobiłam małe...uwierzcie małe zakupy 😂 Wróciłam do domu i ćwiczyłam. Że wczoraj to tyle. Dzisiaj rano zaczęłam dzień od kilku ćwiczeń i starałam się zdrowo odżywiać, ale to nie za bardzo mi się udało, bo pomimo tego, że mój jadłospis był idealnie ułożony, to moja mama zdecydowała, że na obiad będzie pizza...ta...gdyby nie to mogłabym rzec, że zdrowo się odżywiałam. Z godzinę temu jeszcze ćwiczyłam. Mój trening trwa 10 min, a do tego powtarzam jeszcze jakąś choreografię. Tak...mało...ale ćwiczę z Mel B i wytrzymanie tych 10 minut jest ciężkie. Dopiero zaczynam, więc czasem po prostu nie dam rady i robię kilka sekund przerwy i wracam do ćwiczenia. Wydaje mi się, że z czasem wytrzymam 😁 Dobra, ja lecę spać, bo jutro mam egzamin próbny z języka polskiego i historii. W szkole muszę być o 7:40. Nie mam pojęcia jak się wyrobię. Dobranoc 😘 naraziecześćpa 😘

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz