2016/12/03

Blogmas #3

  Hej
 Dzisiaj miałam bardzo pracowity dzień. Choć nie miałam za dużo czasu na odpoczynek to i tak jestem zadowolona, dlatego, że zrobiłam wszystko co na dziś zaplanowałam. Czuję przez to satysfakcję😁. Jak wczoraj wspominałam to musiałam dziś wstać o 5...i tak od tej godziny jestem na nogach, a jest 22:40 i jestem padnięta...dzisiaj byłam m.in. w Przemyślu za prezentem dla kolegi na nasze szkolne Mikołajki. Zgadnijcie kto będzie aniołkiem 😂😉 tak oczywiście, że ja. Tak się do tego nadaję xd i tak.....Położyłam się jakiś czas temu i odpaliłam nowy odcinek serialu ,,Scream Queens". Jeżeli go jeszcze nie ogladaliscie to polecam. Kocham ten serial, mogłabym go oglądać cały czas. Choć uważam, że I sezon jest zdecydowanie lepszy. Jak lubicie oglądać komediowe horrory to ton jest dla was. Ja osobiście nie lubię horrorów, ale ten serial przypadku mi do gustu. Dobra....tyle o nim...zobaczcie po prostu zwiastun, choć on nie oddaje fabuły tego serialu. Kończę już, bo jestem mega zmęczona i jedyne czego pragnę...to sen... Dobranoc, do jutra 😘 naraziecześćpa😘

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz