Hejka
Dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo udany. Nie robiłam za dużo, więc może dlatego 😂.
Trochę posprzątałam, a potem przyszedł do mnie chłopak i po półgodzinnym szukaniu fimu w końcu zdecydowaliśmy się. Padło na ,,The Do-over". Ja ten film już oglądałam, ale czemu by nie drugi raz? Jest to komedia z Adamem Sandlerem, którego uwielbiam. Kocham komedie z jego udziałem. Uważam, że jest jednym z najlepszych aktorów. Film opowiada o dwóch kolesiach, którzy pozoruja swoją śmierć. Przypomina mi to teraz ,,nie zadzieraj z fryzjerem". Jak widać Adam odnajduje się w takich rolach. Co go gatunku tego filmu nazwałabym go filmem akcji z gdzieniegdzie przebijającymi zabawnymi momentami. Jak nie macie pomysłu co obejrzeć to polecam. Tak...po seansie byłam z psem, umyłam i położyłam. Zaraz pewnie zasnę, bo padam ostatnio tak mało śpię...jutro w szkole mamy Mikołajki, więc jutrzejszy post powinien być ciekawszy. Dobranoc 😘 naraziecześćpa😘
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz