Hejo
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Św. Mikołaja. Mam nadzieję, że zostaliście to o czym marzyliście. Ja akurat dzisiaj dostałam dwie czekolady, jej. Tak to jest gdy chcesz zacząć zdrowy tryb życia...W sumie to dobrze, bo nie mam za dużo do spalania, ale i tak ich nie zjadłam 😁. Ostatnio jakoś wolę kebsa od słodyczy...tak, wiem bardzo mądry wybór....Dzisiaj w szkole byłam w aż 3 klasach jako aniołek...i choć to jest przyjemne, to i tak po jakimś czasie staje się męczące...gdy tylko schylasz się, podajesz prezent, a do tego musisz już kolejny raz wysłuchiwać tego samego sucharu Mikojała i udawac, że Cię śmieszy. Po szkole poszłam do mojej fotografki 😂 miałyśmy oglądać ,,Asy bez kasy", ale nie było polskich napisów, więc wlączyłyśmy jakiś inny film, ale za bardzo nas nie interesował, więc zdecydowałyśmy, że odpuścimy. Później miałyśmy pomagać Mikołajowi w rozdawaniu prezentów, ale tak trochę nie wyszło. W sumie wróciłam do domu mega zdenerwowana, ale nie istotne dlaczego. To tyle.... WESOŁYCH ŚWIĄT, Dobranoc 😘 naraziecześćpa 😘
2016/12/06
Blogmas #6
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz