Hejka
Już się tłumacze. Wczoraj nie było postu z takiego powodu, że nic ciekawego nie robiłam. Byłam w szkole później u dentysty i tyle, tak wyglądał mój dzień. Miałam napisać posta, ale byłby on na 4 linijki. Stwierdziłam, że nie ma to sensu i lepiej będzie dzisiaj napisać post w którym wspomnę o wczorajszym dniu. To tamten dzień opowiedziany, więc czas na dzisiaj. Zacznę od standardu, byłam w szkole, wróciłam wyszłam z psem i poszłam kupić koleżance prezent na jej jutrzejsze urodziny. Potem razem z koleżanką poszłyśmy na zapiekanki, a później na spotkanie z Mikołajem xd był nim mój kolega, ten sam z których w szkole byłam aniołkiem ( znaczy on był Mikołajem ). I tak...a i wracając do szkoły to dzisiaj również robiłam za tą urocza istotę i to już ostatni raz....dobrze kończę, bo jestem mega śpiąca, ale to ostatnio standard, może w końcu się wyśpię 😁 Dobranoc, naraziecześćpa😘
2016/12/09
Blogmas #8 / #9
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz