2017/02/22

NEW BEGINNING

  Hejka
No przyznaję, długo mnie tutaj nie było, od prawie dwóch miesięcy, choć właściwie mogłam wrócić już po miesiącu, ale jakoś tak nie miałam motywacji. W ciągu tego czasu zaszło wiele zmian. Postanowiłam, że rok 2017 będzie idealny, ale no niestety już w pierwszych dniach wszystko zaczęło się sypać. Miało to być najlepsze rozpoczęcie roku, ale niestety było najgorsze... Miałam świetne plany na posty takie wiecie, motywując i w ogóle, ale jakoś, gdy miałam zacząć pisać uświadomiłam sobie, że jak mogę motywować ludzi i próbować przekazać pozytywną energię, jak przecież sama czuję sie fatalnie...Dlatego właśnie postanowiłam sobie zrobić taką przerwę, ale obiecuję, że teraz będzie inaczej, mam nowe pomysły i o wiele bardziej pozytywnie jestem nastawiona do życia niż wcześniej. Chcę, żeby moje posty były takie świeże, a nie tak nudne jak na przykład blogmas, sama przyznaję że ta seria to była porażka i nie potrzebnie się jej podjęłam. Pisanie wtedy nie sprawiało mi radości, tylko było przeze mnie traktowane jak obowiązek...
Nie wiem co ile będą sie pojawiać posty, ale postaram się, żeby chociaż jeden w tygodniu się pojawił. Mam nadzieję, że mi się to uda. Nom...To tyle wyjaśnień...Do następnego....naraziecześćpa 😘😘

1 komentarz:

  1. I wish you good luck and go ahead... kisses

    Do you want to follow for each other? If you want to tell me on my blog.

    www.jovanica92.blogspot.rs

    OdpowiedzUsuń