Hejka
Mam dzisiaj dla was post, który powinien być pomocny części z was. Chodzi mi konkretnie o osoby, które jeszcze nie przygotowały sobie swojej sylwestrowej stylizacji, a planują jakieś wyjście. Sama do tych osób należę, pomimo tego że od jakiegoś czasu tworzę sobie jej zarys to i tak gdy trzeba wychodzić stoję przed szafą i nie mam pojęcia co założyć.
Chcę wam podać kilka pomysłów na to co można w takiej sytuacji założyć. Mam nadzieję, że post wam się spodoba, choć wiadomo każdy ma styl i nie każdemu mogą się moje stylizacje spodobać :)
1. Najszybszym sposobem jest taki total black look do którego dodaje się jedną nie co szaloną część ubioru. Może to być jakaś cekinowa bluzka lub spodnie. Ja postawiłam na spodenki i buty. A o to i moje dwie propozycje:
-jaką dolną część ubioru dać na przykład takie welurowe spodenki. Jak wiadomo welur/aksamit to hity tego sezonu. Te różowe spodenki kupiłam jakoś na wakacjach i nie miałam jakiś odwagi w nich chodzić. Gdy dowiedziałam się, że taki materiał będzie królował w sezonie jesień/zima zaczęłam trochę żałować że nie będę miała okazji je założyć. A tu Sylwester idealny czas na założenie ich. Bez zbędnego przeciągania po prostu wstawię ich zdjęcie.
![]() |
| spodenki-top shop |
-jako tą cześć proponuję holograficzne buty. Ja na swoje polowałam już od pół roku. Dwa dni temu w końcu je kupiłam i jestem nimi wsprost zachwycona. Są przepiękne. Uważam że jeżeli chodzi o imprezę sylwestrową nadają się idealnie. Jeżeli nie przekonują was można też postawić na superstary z holograficznymi akcentami.Jeżeli też ktoś nie przepada za tym typem butów świetną opcją są oxwordki.
2. Elegancka stylizacja z dodatkiem denimu. Tu postawiłam na plisowaną spódnicę, którą kupiłam dwa dni temu i w której się zakochałam, jest naprawdę piękna. Do niej dopasowałam białą lejącą bluzkę na ramiączkach. Jako ten szczególny charakter stylizacji postawiłam na jeans. Buty i z tego materiału oraz katana nadały stylizacji mniej oficjalny styl.
Na nią najprawdopodobniej postawie dzisiejszej nocy.
Na nią najprawdopodobniej postawie dzisiejszej nocy.
![]() |
| spódnica-cropp town bluzka-new look |
3. Można też zrobić stylizacje taką spokojniejsza z jednym neonowym akcentem. Podobne jest to do pierwszego pomysłu, aczkolwiek nie chodzi mi tu o czarną stylizację. Ja postawiłam na białą spódnicę z guzikami oraz neonowo-pomarańczowy crop top do tego białe conversy i strój gotowy nie? Można też założyć do tego wiązane baleriny i stylizacja prezentuje się już inaczej.
![]() |
| crop top-river island spódnica-new yorker buty-deichmann |
4. Można też poszaleć i łączyć wzory i kolory, bo o to tu chodzi.
5. Można też postawić na standard i nie przeszkadzać i ubrać się na sportowo bądź jak kto woli elegancko, ale w stonowanych odcieniach.
Wszystko zależy od was. Mam nadzieję, że pomogłam i znalazłyście jakąś inspiracje. Tak jak wspominałam nie każdemu mogą spodobać się moje pomysły, ale to kwestia gustu. Dziękuję za przeczytanie i życzę udanej zabawy oraz szczęśliwego nowego roku... Naraziecześcpa
5. Można też postawić na standard i nie przeszkadzać i ubrać się na sportowo bądź jak kto woli elegancko, ale w stonowanych odcieniach.
Wszystko zależy od was. Mam nadzieję, że pomogłam i znalazłyście jakąś inspiracje. Tak jak wspominałam nie każdemu mogą spodobać się moje pomysły, ale to kwestia gustu. Dziękuję za przeczytanie i życzę udanej zabawy oraz szczęśliwego nowego roku... Naraziecześcpa
wybaczcie też za jakoś zdjęć z czasem się poprawi ;)








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz