Hejka
Jak tak wam weekend minął? Co do mnie to znowu jestem chora, ja naprawdę nie wiem jak to robię...Nomm i w związku z tym przez ostatnie dni leżałam w łóżku....Oprócz wczoraj, wtedy to się działo... Jak już wiele razy wspominałam jestem z dość małego miasteczka, Radymna i można powiedzieć, że tu sie nic nie dzieje...No wiesz sumie najczęściej tak, ale też czasem zdarzają się ciekawe rzeczy
Pewnie każdy wie, co to Masterchef i o co tam chodzi. Ja osobiście nie oglądałam żadnego całego sezonu, ale zamierzam dzisiaj zacząć 5 sezon. Już tłumaczę dlaczego Jak wspominałam wczoraj się działo, a to dlatego, że większość uczestników tej właśnie edycji gotowała na koncercie Luizy Ganczarskiej. Cała ta impreza była dla chłopaka chorego na nowotwór właśnie z naszego miasta.
Właściwie z każdym z kucharzy miałam okazję zamienić chociaż słówko, ale najdłużej rozmawiałam z Markiem Pukasem, o ile się nie mylę, jest to najmłodszy uczestnik V edycji, ale też przyszły kucharz w restauracji Magdy Gessler....Nommm i w sumie, wczorajsi goście zrobili na mnie pozytywne wrażenie...Wiecie, byłam pewna, że będą się zachowywać jak gwiazdeczki z telewizji, co to nie oni i takie tam, a okazali się świetnymi i otwartymi ludźmi Nie wszystko jest takie, jakim się wydaje Dobra się rozpisałam, a muszę lecieć się uczyć wiersza i na sprawdzian z chemii, a jeszcze chcę pooglądać chociaż 1 odcinek V edycji....Dobra to lecę.... Naraziecześćpa
Jak tak wam weekend minął? Co do mnie to znowu jestem chora, ja naprawdę nie wiem jak to robię...Nomm i w związku z tym przez ostatnie dni leżałam w łóżku....Oprócz wczoraj, wtedy to się działo... Jak już wiele razy wspominałam jestem z dość małego miasteczka, Radymna i można powiedzieć, że tu sie nic nie dzieje...No wiesz sumie najczęściej tak, ale też czasem zdarzają się ciekawe rzeczy
Pewnie każdy wie, co to Masterchef i o co tam chodzi. Ja osobiście nie oglądałam żadnego całego sezonu, ale zamierzam dzisiaj zacząć 5 sezon. Już tłumaczę dlaczego Jak wspominałam wczoraj się działo, a to dlatego, że większość uczestników tej właśnie edycji gotowała na koncercie Luizy Ganczarskiej. Cała ta impreza była dla chłopaka chorego na nowotwór właśnie z naszego miasta.
Właściwie z każdym z kucharzy miałam okazję zamienić chociaż słówko, ale najdłużej rozmawiałam z Markiem Pukasem, o ile się nie mylę, jest to najmłodszy uczestnik V edycji, ale też przyszły kucharz w restauracji Magdy Gessler....Nommm i w sumie, wczorajsi goście zrobili na mnie pozytywne wrażenie...Wiecie, byłam pewna, że będą się zachowywać jak gwiazdeczki z telewizji, co to nie oni i takie tam, a okazali się świetnymi i otwartymi ludźmi Nie wszystko jest takie, jakim się wydaje Dobra się rozpisałam, a muszę lecieć się uczyć wiersza i na sprawdzian z chemii, a jeszcze chcę pooglądać chociaż 1 odcinek V edycji....Dobra to lecę.... Naraziecześćpa
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz