2017/08/30

BYE HOLIDAYS

Hejka
Jak mnie tu dawno nie było... Ostatnio często tak zaczynam posty, ale no wiecie wakacje i dni strasznie szybko mijają, a do tego nic ciekawego się nie dzieje.
Gdy patrzę na kalendarz i widzę, że wrzesień coraz bliżej, no a z nim szkoła to aż mi się smutno robi. Znowu nauka, wczesne wstawanie i wieczny stres. Idę teraz do szkoły średniej i nauki będzie więcej, a do tego wybrałam sobie jedno z lepszych liceów, więc na początku będzie luz, ale potem trzeba będzie się ostro wziąć za nią. Właściwie są też plusy, bo nowi znajomi, nowa szkoła, a do tego jest ona w innym mieście, przez co będę musiała do niej dojeżdżać autobusem. Z ostatniego nawet się cieszę, bo przystanki mam blisko domu, jak i szkoły, więc dużo się nie nachodzę 😅
Wakacje powinny być dłuższe, dwa miesiące, aby odpocząć to zdecydowanie za mało, chyba, że macie inne zdanie to piszcie w komentarzu, może ktoś z was czekał tylko na rozpoczęcie roku? Dajcie znać 😉 Dobra, ja będę lecieć, naraziecześćpa 😘

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz