2017/12/20

BLOGMAS

  Hejka
 No dawno mnie tu nie było... Ostatnio jedyną rzeczą o której myślałam to żeby skończyć rysunki. Dzisiaj mieliśmy przegląd i w końcu mogę odetchnąć...A nie, przecież po świętach muszę wszystkie rysunki skończone oddac, więc będzie pracowita ta przerwa świąteczna. Poza tym to właściwie nic się u mnie nie działo, no może z wyjątkiem tego, że ostatnio mam taki dziwny czas. Chodzi mi o to, że mam jakiś taki mętlik w głowie, raz mówię tak, a następnego dnia mam całkiem inne zdanie, no nie wiem dlaczego, ale to może przez stres, wiecie, poprawy, żeby cakoś to półrocze zaliczyć, ale tak w miarę pozytywnie. Dobra, dzisiaj był taki krótki post, bo no jestem strasznie zmęczona, a jutro sprawdzian z polskiego, kartkówka z biologii, a potem po lekcjach, znowu kurs rysunku, ale no potem piątek, a wtedy będzie luzik, przynajmniej sobie od szkoły odpocznę...nomm to naraziecześćpa 😘

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz