WTOREK
We wtorek byłam na przedświątecznych zakupach. Kupiłam parę rzeczy w Pepco i Jysku, dokładnie przeznaczone na choinkę. Co rok dekorowałam ją na biało i srebrno, ale w tym postanowiłam w kolorze różowym, a właściwie różowego złota. Niżej są zdjęcia tych rzeczy oraz ceny i z jakiego sklepu pochodzi więc jeżeli czegoś takiego szukaliście to patrzcie w opis 😊(Kupiłam też światełka ledowe w Jysku w cenie 11zł).
![]() |
| Pepco 1.99 |
![]() |
| Pepco 7.99 |
![]() |
| Pepco 4.99 |
![]() |
| Jysk 8 Co prawda nie na choinkę, ale no na zimę |
ŚRODA
W środę byłam cały dzień w szkole. Jak co tydzień: 8 lekcji, a potem dodatkowo 4 rysunku. Po powrocie wybrałam się z koleżankami na pizzę, żeby chociaż w małym stopniu uczcić ten dzień. Jeżeli chodzi o prezenty to głównie dostałam słodycze i pieniążki, więc nie mam co wam pokazać.
CZWARTEK
W czwartek w sumie po szkole zaczęłam powoli zmieniać wystrój mojego pokoju najbardziej świąteczny, ale niestety nie skończyłam.
PIĄTEK
W piątek właściwie jedyne co w domu robiłam to się pakowałam. Jak wyszłam na autobus to dopiero w sobotę wróciłam 😂 Byłam na takiej małej wycieczce.
SOBOTA
Jak już wspominałam w sobotę wróciłam do domu i szczerze po powrocie się położyłam i oglądałam YT przez resztę dnia. Tak trochę leniwie mi minęła.
Dzisiaj jest niedziela i chwilę oglądałam Grinch'a. Słyszałam o tym filmie dużo razy a jakoś nigdy nie pooglądałam go. Dzisiaj natrafiłam na niego w telewizji więc tam połowę już mam zaliczoną, teraz został początek 😂 Planuję jeszcze całkowicie już ogarnąć mój pokój i pewnie zaraz się do tego zabiorę. To byłoby na tyle. Do następnego. Naraziecześćpa 💗




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz