2018/09/03

HOLIDAYS

  WITAJ
 Dawno mnie tu nie było co? Ostatni post opublikowałam w grudniu, a już mamy początek września, strasznie szybko mi minął ten czas. Dużo się działo, ale no nie ma sensu opowiadać o jakże nieciekawym i ciężkim drugim półroczu. Lepiej się skupić na najlepszym czasie w roku - wakacjach. Niestety ten błogi czas już się skończył i trzeba wrócić do normalnego życia. Z tego powodu postanowiłam zrobić podsumowanie. Lipiec to był miesiąc w którym w domu za często nie bywałam. Pierwsze dwa tygodnie spędziłam...w autokarze, no nie zupełnie, ale dużo było jeżdzenia. Jak wspominałam już niejednokrotnie biorę lekcje rysunku i właśnie z tego istytutu był organizowany plener, czyli zwiedzanie + rysowanie. Jestem mega zadowolona, że mogłam na niego pojechać. Zobaczyłam więcej niż przez całe moje życie i spełniło się moje marzenie - byłam w Grecji i muszę powiedzieć, że się w niej zakochałam, jest przepiękna. Byłam także na Bałkanach. Dokładnie zwiedziłam Mostar (Bośnia i Hercegowina), Dubrownik (Chorwacja), Ochryda (Macedonia), Tirana (Albania), Tolo (Grecja), Meteory Kalambaka (Grecja), Belgrad (Serbia). Niżej ,,kilka" zdjęć z tych krajów 😂



    
bluzka: ZARA
spodenki: Bershka
buty: PUMA
okulary: House
nerka: Reserved

























































Jeżeli dotrwaliście, aż tutaj to jestem pewna podziwu. Życzę wam, aby w tym roku szkolnym spełniło się wszystko co sobie postanowiliście i POWODZENIA


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz