2016/08/01

Wr贸ci艂am...znowu 馃槀





Choker: cropp town
Bluzka: new yorker
Spodnie: bershka
Buty: CCC
Bluza: primark

  Hej
 Tak,wiem, mia艂y pojawia膰 si臋 cz臋艣ciej posty, a ju偶 od miesi膮ca nie by艂o nowego... ostatnio zdarza si臋 to do艣膰 cz臋sto...postaram si臋 to zmieni膰 !
Tak wiem...zawsze tak m贸wi臋, ale teraz mam du偶o pomys艂贸w na posty, wi臋c min 1 tygodniowo b臋dzie.
Dobra to teraz przejd藕my do tego co u mnie...
 Na pocz膮tku wakacji ca艂y czas gdzie艣 chodzi艂am, je藕dzi艂am, ma艂o co w domu by艂am... p贸藕niej to si臋 zmieni艂o, troszk臋 si臋 rozleniwi艂am i cz臋sto w og贸le nie wychodzi艂am...przez to te偶 nie mia艂am dla was zdj臋膰...nom i tak to by艂o...ale dzisiaj by艂am z kole偶ank膮 na rowerach i tak jako艣 wpadli艣my na pomys艂, 偶eby porobi膰 sobie zdj臋cia, wi臋c st膮d one 馃槀 W og贸le wpad艂am na pomys艂, aby pisa膰 w co jestem ubrana na zdj臋ciu, wiecie z jakiego sklepu i w og贸le...nom... to b臋dzie tyle...naraziecze艣膰pa 馃槝

Brak komentarzy:

Prze艣lij komentarz