2016/09/10

TAG: 100 PYTAŃ KTÓRYCH NIKT NIE ZADAJE

  Hej
 Jak możecie zauważyć wybiło dzisiaj na moim blogu 1000 wyświetleń i wiecie dla nie których to liczba, która wybija w godzinę, no ale mi to niestety trochę czasu zajęło. Bardzo się cieszę z tego malutkiego osiągnięcia, bo dla mnie to ważne. Dobra, się rozpisałam, przejdźmy do sedna. Z tego powodu, że wybiło nam 1000 wyświetleń, postanowiłam zrobić tag; 100 pytań, których nikt nie zadaje. Więc takkk...przejdźmy do pytań.

1. Najlepsza rzecz jaka Ci się przytrafiła w życiu?
 Hmm... w sumie to nie wiem było dużo takich rzeczy...
 2. Śpisz przy zamkniętej czy otwartej szafie?
 Zamkniętej...zawsze...
3. Czy zabierasz szampony i odżywki z hotelu?
 Nie, jeszcze nigdy ich nie zabrałam...jeszcze...:D
4. Czy musisz być cała przykryta kołdrą?
 Nie cała, ale zawsze w jakimś stopniu.
5. Czy kiedykolwiek ukradłaś znak drogowy?
 Hahaha, nie miałam okazji.
6. Czy wycinasz kupony, ale później z nich nie korzystasz?
 Nie zawsze wycinam, ale nawet jeśli to jakoś nie korzystam.
7. Czy wolałabyś zostać zaatakowana przez niedźwiedzia czy przez rój pszczół?

 Hmmm... chyba rój, bo wiecie można wskoczyć do wody czy coś, a z niedźwiedziem nie byłoby tak łatwo...choć w sumie to najlepiej przez żadno.
8. Czy lubisz używać karteczek naklejanych?
 Nie używam, ale lubię.
9. Czy masz piegi?
 Na ogół nie, ale w czasie lata pojawiają mi się na jakiś czas.
10. Czy zawsze uśmiechasz się do zdjęć?
 Nie zawsze, częściej robię jakieś głupie miny :D
11. Co wkurza cię co niekoniecznie wkurza innych?
 Jest dużo takich rzeczy, najbardziej jakieś mlaskanie, siorpanie, chrapanie i ogólnie wydawanie z siebie denerwujących dźwięków, czasem też gdy mam zły humor nawet oddychanie...XD
12. Czy kiedykolwiek liczyłaś swoje kroki podczas spaceru?
 Tak, ale zawsze się gubiłam w tym liczeniu i musiałam zaczynać od początku.
13. Czy kiedykolwiek załatwiałaś się w krzakach?
 W sumie nie wiem może...XD
14. Czy kiedykolwiek robiłaś grubszą sprawę w krzakach?
 Raczej nie...XD
15. Czy kiedyś tańczyłaś bez muzyki?
 Tak, często.
16. Czy gryzłaś swoje długopisy/ołówki?
 Tak.
17. Z iloma osobami spałaś w tym tygodniu?
 Z nikim XD
18. Jaki jest rozmiar Twojego łóżka?
 Nie wiem dokładnie, wiem, że jest dwuosobowe, ale takie mniejsze XD
19. Piosenka tygodnia.
 We don't talk anymore-Charlie Puth feat. Selena Gomez, ostatnio moja miłość ^^
20. Czy podobają ci się faceci ubierający się na różowo?
 Nie przeszkadza mi to, a nawet podoba, bo jakby wiem wtedy, że nie zwraca uwagi na stereotypy.
21. Czy nadal oglądasz bajki?
 Zależy co...
22. Jaki jest Twój najmniej ulubiony film?
 Jejku, nie wiem, jak coś mi się nie podoba to po prostu tego nie oglądam.
23. Gdzie zakopałabyś znaleziony skarb?
 Nie zakopałabym XD
24. Co pijesz najczęściej do obiadu?
 Herbatę, albo wodę z owocami. 

25. Ulubiony sos do nagetsów?
 Czosnkowy, lekko zmieszany z ketchupem.

26. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?
  Makaron ze szpinakiem i serem, uwielbiam, jeszcze spagetti i pizza, ale w sumie nie wiem czy ją można zaliczyć do potraw.
27. Jakie filmy możesz oglądać w kółko i nadal kochasz?
 Titanic, Zielona mila, To save a life, Millerowie, Alexander, straszny, okropny, nie zbyt dobry, bardzo zły dzień, Pierwszy raz, RRRrrrr, jeszcze jest ich dużo, ale tyle mi na razie przychodzi do głowy.
28. Ostatnia osoba którą pocałowałaś lub która Ciebie pocałowała?
 Mój chłopak.
29. Czy byłaś kiedyś w harcertwie?
 Nie, nigdy.
30. Czy kiedykolwiek pozowałaś nago w magazynie?
 Nie.
31. Kiedy ostatnio pisałaś do kogoś list na papierze?
 Jakoś rok temu, ale zamierzam w najbliższym czasie.

 32. Czy potrafisz wymienić olej w samochodzie?
 Nie próbowałam, ale wydaję mi się, że dałabym radę.
33. Czy kiedykolwiek dostałaś mandat za przekroczenie prędkości?
  Nie.
34. Czy kiedykolwiek zabrakło Ci benzyny?
 Nie.
35. Ulubiony rodzaj kanapki?
 Ostatnio szynka posmarowana majonezem.
36. Co najbardziej lubisz jeść na śniadanie?
 Płatki z mlekiem.
37. Kiedy chodzisz spać?
 We wakacje około 2-3 godziny, a normalnie 23-24.
38. Czy jesteś leniwa?
 Muszę przyznać, że tak.
39. Za co przebierałaś się na bale w przedszkolu?
 Nie chodziłam do przedszkola, ale w zerówce za wróżkę.
40. Jaki jest twój chiński znak zodiaku?
 Nie mam pojęcia.
41. W ilu językach mówisz?
 3, ale płynnie to w jednym XD, zgadnijcie w jakim.
42. Czy prenumerujesz jakiś magazyn?
 Nie.
43. Lego czy lincoln lego?
 Nie wiem co to to lincoln, więc napiszę po prostu lego.
44. Czy jesteś uparta?
 Często tak.
45. Leno czy Letterman?
  Nie wiem o kogo chodzi XD
46. Czy ogladałaś kiedyś seriale?
 Tak, najlepszy Scream Queens.
47. Czy boisz się wysokości?
 Tak.
48. Czy śpiewasz w samochodzie?

 Tak po cichu
49. Czy lubisz śpiewać pod prysznicem?
 Bardzo.
50. Czy lubisz tańczyć w aucie?
 Tak XD
51. Czy używałaś broni?
 Nie.
52. Kiedy ostatnio robiłaś zdjęcie u fotografa?
 Kilka miesięcy temu.
53. Czy uważasz, że musicale są kiepskie i tanie?
 NIe, lubię musicale np. Grease albo Teen Beach Movie.
54. Czy święta są dla Ciebie stresujące?
 Tak.
55. Czy kiedykolwiek jadłaś pierogi?
 Oczywiście, uwielbiam pierogi.
56. Ulubione ciasto owocowe?
 Ucierane ze śliwkami, i ciemne z jabłkami, w ogóle wszystkie XD
57. Kim chciałaś być w dzieciństwie?
 Piosenkarką i aktorką.
58. Czy wierzysz w duchy?
 Tak średnio, nie wierzę, ale nie wykluczam ich istnienia.

 59. Czy miałaś kiedyś uczucie Déjà vu?
 Miałam.
60. Czy bierzesz codziennie witaminy?
 Nie, chyba, że pod postacią owoców.
61. Czy nosisz kapcie?
 Takkk XD
62. Czy nosisz szlafrok?
 Czasami.
63. W czym śpisz?
 W piżamie, dresie, albo zwykłym T-shirtcie i spodenkach.
64. Pierwszy koncert?
 Nie wiem, najprawdopodobniej Zbigniewa Wodeckiego albo KSU.
65. Superpharm, natura czy rossman?
 Rossman.
66. Nike czy adidas?
 Adidas, choć w sumie lubię obie firmy.
67. Cheetos czy fritos?
 Cheetos.
68. Orzeszki czy nasiona slonecznika?
 Słonecznik.
69. Czy słyszałaś o grupie Très Bien?
 Nie słyszałam.
70. Czy brałaś lekcje tańca?
 Tak przez 6 lat.
71. Jaki zawód wyobrażałaś sobie wykonywany przez rodzeństwo?

 W sumie nie wyobrażałam XD
 72. Umiesz zwinąć język w rurkę?
Tak,umiem.
73. Czy kiedyś wygrałaś konkurs ortograficzny?
 Nie pamiętam, ale możliwe, że tak.
74. Czy kiedykolwiek płakałaś ze szczęścia?
 Tak.
75. Czy masz płyty gramofonowe?
  Mam, ale nie używam.
76. Czy masz gramofon?
 Chyba tak XD
77. Czy palisz kadzidełka?
 Ja nie, ale mój brat.
78. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana?
 Oczywiście, nadal jestem.
79. Jaki koncert chciałabyś zobaczyć?
 The Vamps.
80. Ostatni koncert jaki widziałaś?
 Letni chamski podryw i KSU.

81. Gorąca czy zimna herbata?
 Gorąca.
82. Cukier czy słodzik?
 Cukier.
83. Jak dobrze potrafisz pływać?
 Dobrze, nie topię się to najważniejsze XD
84. Czy potrafisz wstrzymać oddech bez zatykania nosa?
 Potrafię.
85. Czy jesteś cierpliwa?
 Zależy w jakiej sprawie.
86. DJ czy zespół na wesele?
 Hmmm...chyba wolałabym DJ...
87. Czy kiedykolwiek wygrałaś jakiś konkurs?
 Tak.
88. Czy miałaś kiedyś operację plastyczną?
 Nie.
89. Wolisz czarne czy zielone oliwki?
 Zielone.
90. Czy umiesz szyć/wyszywać?
 Umiem, nie jakoś wybitnie, ale jednak XD
91. Najlepsze miejsce na kominek?
 Salon, albo sypialnia, ale bardziej salon.
92. Chcesz wyjść za mąż?
 Tak, chcę.
93. Jeśli masz męża, jak długo jesteście małżeństwem?
 Nie mam męża.
94. W kim podkochiwałaś się jak byłaś w liceum?
 Do liceum mi został jeszcze rok XD
95. Czy dążysz do celu `po trupach`?
 Tak, zgadza się.
96. Czy masz dzieci?
 Nie, nie mam.
97. Czy chcesz mieć dzieci?
 Tak, ale tak później...
98. Ulubiony kolor?
 Biały, czarny i szary XD kolorowo...
99. Tęsknisz za kimś teraz?
 Tęsknię.
100. Czy chodzisz na fitness?
 Nie.


I takim o to sposobem dotarliśmy do końca, nie ukrywam, napisanie tego posta zajęło mi trochę czasu, ale czego się nie robi XD Dobra, to naraziecześćpa :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz