Hejka
No troszkę się nazbierało, dopiero dzisiaj mogę napisać tego posta już tłumaczę dlaczego, ale po kolei 😃
W środę miałam próbny test z części humanistycznej. Nie wiem, jak mi poszło, mam nadzieję, że dobrze bo dość szybko skończyłam jak pierwszą, tak i drugą część. Wiecie co jest zabawne? Od ok. miesiąca albo i więcej, nasza nauczycielka nas mega ciśnie z rozprawką, na prawie każdej lekcji mieliśmy coś o niej. I tak każdy był na nią przygotowany. A co było na teście? Oczywiście, że charakterystyka (jak na tegorocznej maturze 😂😉). W sumie to dobrze, bo wydaje mi się, że rozprawka by mi gorzej poszła. Po powrocie do domu położyłam się do łóżka i tam zostałam do końca dnia. Miałam mega leniwy dzień, ale ostatnio mi takich bardzo brakuje.
W czwartek była część przyrodniczo - matematyczna. Pewnie większość osób powie: o nie, matematyka, ale ja jestem z osób, które wolą przedmioty ścisłe niż humanistyczne, więc powinno być dobrze 😁 Później wróciłam do domu i przez godzinkę się uczyłam, bo musiałam iść na poprawę z chemii...ta...i wróciłam o 16 do domu...ok. 17 poszłam robić stroiki na grupę młodzieżową. Tak się zmęczyliśmy, że musieliśmy zamówić pizzę 😂 Nie napisałam dla was posta, bo wybaczcie, ale nie miałam takiej możliwości. Stała się nie zbyt fajna rzecz, przez co nie byłam w stanie napisać posta.
W piątek był angielski, znaczy część językowa, bo nie którzy pisali niemiecki. Szczerze im współczuję. W 2 klasie mieliśmy też próbne i wybrałam niemiecki i...to był błąd, choć nie jestem jakaś słaba z tego przedmiotu to nic nie rozumiałam. Dlatego teraz wzięłam angielski i powiem wam, że to było banalne. Uważam, że zadania były bardzo łatwe i jeżeli tak jak ja na co dzień macie doczynienia z tym językiem, słuchacie piosenek, oglądacie filmy, seriale, a nawet filmiki na You Tube'ie to nie powinno to wam sprawić kłopotu. Po części rozszerzonej miałam konkurs wiedzy technicznej, a przed nim ubieraliśmy szkolną choinkę 😁 Co do tego konkursu to poszedł mi źle, bo po prostu nie chciało mi się myśleć i nie obliczałam tamtych zadań tylko strzelałam, bo byłam już tą zmęczona. Po tym mieliśmy iść do szkoły średniej na jakiś wykład, ale ostatecznie poszliśmy do domu. O 16 były derby mojej miejscowości i oczywiście tam byłam 😁 Wygrała ta część której kibicowałam 😁 Po meczu poszliśmy się przejść a potem do pizzerii.
Dzisiaj nie robiłam za dużo. Sprzątałam i byłam na diakonii muzycznej. Dobra, kończę, Dobranoc😘 naraziecześćpa 😘
2016/12/17
Blogmas #14 #15 #16 #17
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz