2016/12/20

Blogmas #18 #19 #20

  Hej
Wiem, wiem znowu nie było przez długi czas postów, a to dlatego, że w niedzielę nic nie robiłam i postanowiłem, że napiszę łączony post, a wczoraj nawet nie wiem kiedy zasnełam tak byłam wyczerpana. W niedzielę większość dnia spędziłam leżąc, ale niestety nie śpiąc.
Wczoraj jako delegacja z gimnazjum rozwoziliśmy życzenia. Nawet teraz pisząc zasypiam...wczoraj nic więcej nie robiłam.
Dzisiaj niby miałam normalne lekcje aczkolwiek wielu nauczycielom nie chciało sie robić lekcji 😂 ubierałam też dzisiaj choinki. Wybaczcie, ale lecę spać, bo jestem bardzo śpiąca. Dobranoc, naraziecześćpa 😘

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz