2016/12/23

Blogmas #21 #22 #23

  Hejka
Jak tam u was przygotowania do świąt? 😁 Choinka ubrana czy zostawiacie na ostatnią chwilę?
U mnie większość przygotowana.
Może opowiem wam co się działo ostatnimi czasy.
W środę mieliśmy wigilię i klasową
i szkolną. Nie było źle...😂 Później na grupie młodzieżowej skończyliśmy stroiki, a po tym zrobiliśmy sobie wigilię.
Wczoraj byłam na świątecznych zakupach. Uwielbiam zakupy, ale po 4 godzinach spędzonych w galerii
i noszeniu kilku siatek
byłam bardzo zmęczona.
Resztę dnia zajęło mi pakowanie ich.
Dzisiaj sprzątałam, robiłam sałatki i ogólne zajęcia przygotowywujace do świąt. Nic o czym można by opowiadać. Dobra już lecę bo prawie śpię, dobranoc😘 naraziecześcpa 😘

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz